010 - 427 81 77 info@oproepcentrale.nl

Goed nieuws: deze week is de Begeleidende Vervoerservice Maassluis weer gestart. Dit betekent dat onze vrijwilligers weer klaarstaan voor kwetsbare inwoners van Maassluis die hulp en begeleiding nodig hebben bij vervoer. Bijvoorbeeld voor een bezoek aan het ziekenhuis, de dokter of een familielid.

Veiligheid staat voorop. Daarom passen onze vrijwilligers de nodige voorzorgsmaatregelen toe, namelijk: de begeleider draagt een mondkapje. Ook de cliƫnt draagt een mondkapje en zal hier zelf voor moeten zorgen. Daarnaast wordt de auto extra schoongemaakt, is er handalcohol om handen te reinigen en doen we een gezondheidscheck bij de aanvraag van de begeleiding.

Wilt u begeleiding en vervoer via de BVO Maassluis? Dan kunt u dit minimaal een week van tevoren aanvragen. Dit kunt u telefonisch doen op maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 12.00 uur via telefoonnummer 06 – 57 56 29 65. Kijk hier voor meer informatie over de Begeleidende Vervoerservice.

De BVO in Vlaardingen en Schiedam hopen wij ook weer snel op te starten.